Často kladené otázky

Klienti sa nás často pýtajú

Snažíme sa pre Vás a vašu rodinu zabezpečiť čisté a zdravé prostredie.

Áno, ponúkame tiež bežné upratovacie služby. Prídeme k Vám jednorázovo, alebo viackrát do roka kompletne poupratovať, tzn. umyť okná, poutierať prach, umyť podlahy, umyť kúpeľňu a toalety, kuchynskú linku a ďalšie služby podľa dohody

Cena umývania okien zahŕňa čistenie rámov, parapetov a samotného skla a po dohode vieme vyčistiť aj vonkajšie rolety. Cena čistenia sa však môže líšiť pri nadmernom znečistení alebo sťaženej prístupnosti okien.

Naša priemerná dĺžka tepovania je 1 hodina, za tento čas vám dokážeme vytepovať sedačku aj koberec. Časový odhad vám povieme pri objednaní. Doba schnutia je v priemere 10-16 hodín. Môže sa líšiť od materiálu, typu produktu, ktorý tepujeme, ale aj od počasia vonku.

Cena záleží od konkrétneho produktu, ktorý si chcete u nás dat vytepovať, sedačky sa pohybujú v sume od 40-70 eur.

Čistíme komplet interiéry aut, čalúnené alebo kožené. Čistenie interiéru zahŕňa vysávanie, impregnáciu plastov a tepovanie. Ak máte rodinný dom / garáž, prídeme aj k vám domov.

Áno, robíme aj tepovanie kancelárskych kobercov alebo akéhokoľvek iného čalúnenia vo firmách. Takisto aj naše ostatné služby sú firmám plne k dispozícii.

Minimálna objednávka na všetky naše služby je 50 EUR.